HR Specialist [Romania]

BAT evoluează continuu – ca nicio altă organizație.

Pentru a ne îndeplini misiunea asumată, căutăm colegi care împărtășesc aceleași valori ca noi. Te așteptăm alături de noi în călătoria noastră de transformare!

FUNCTIUNE:
Resurse Umane

GRILA SALARIALA: salariu competitiv/remuneratie

LOCATIE: Bucuresti, Romania

TIPUL JOBULUI: Permanent

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI SI ATRIBUTII:

  • Este responsabil pentru actualizarea diferitelor baze de date interne cu privire la angajati si a statului de functiuni.
  • Întocmeşte diverse rapoarte cu privire la angajati, la cererea superiorului ierarhic sau a colegilor.
  • Acordă asistenţă şi servicii în ceea ce priveşte problemele zilnice ale angajaţilor, cu respectarea politicilor şi procedurilor de resurse umane: adeverinţe, concedii anuale, concedii medicale, avansuri salariale.
  • Este responsabil de administrarea unora dintre beneficiile salariatilor (tichete de masa).
  • Este responsabil pentru monitorizarea tuturor documentelor privitoare la imputari si pontaj in sensul trimiterii acestora catre angajati si a colectarii lor in termenele stabilite si a arhivarii acestora.
  • Asigura suport logistic si administrativ pentru intreg Departamentul de Resurse Umane.
  • Intocmeste pontajul pentru angajati si tine evidenta situatiei concediilor acestora.
  • Acorda suport pentru organizarea controlului medical anual pentru toti angajatii.
  • Avand in vedere ca in paragrafele anterioare au fost stipulate numai principalele responsabilitati, titularul postului are datoria sa indeplineasca orice alta sarcina primita pe cale ierarhica care are legatura cu postul sau.

CERINTELE POSTULUI:

  • Diploma de studii superioare;
  • Minim 2-3 ani experienta intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte solide de Codul Muncii;
  • Cunoaşterea politicilor interne de resurse umane.
  • Abilităţi foarte bune de comunicare scrisă şi verbală.
  • Cunostinte Microsoft Office:Excel, PowerPoint şi Word.
  • Abilităţi de planificare şi raportare.
  • Cunoștințe de limba engleză – nivel avansat si limba romana – nativ.

NOI SUNTEM BAT

La BAT suntem dedicați scopului nostru de a crea un viitor mai bun – A Better Tomorrow™. Este obiectivul care ne motivează și care susține pasiunea noastră pentru inovație. Descoperă oportunitățile oferite de BAT.

  • Angajator de Top la nivel global, cu peste 50.000 de angajați în 175 de piețe
  • Branduri comercializate în peste 200 de țări, fabricate în 44 de fabrici din 42 de țări
  • Capabilități de inovare în noile noastre Centre Technologice dezvoltate în 4 locații strategice
  • Câștigător al premiilor “Lider în Diversitate” din partea Financial Times și “International Women’s Day Best Practice”
  • Câștigător al premiului “Seal Award” – una dintre cele mai sustenabile 50 de companii

APARTENENȚĂ, REUȘITĂ, COLABORARE

Colaborarea, diversitatea și munca în echipă stau la baza a tot ceea ce facem aici, la BAT. Prin colaborarea cu colegi din medii diferite devenim mai puternici și mai bine pregătiți pentru a ne îndeplini obiectivele de afaceri. Te așteptăm în echipă să facem diferența împreună!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال