Szlovák nyelven beszélő munkatársunkat keressük [Hungary]

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban szlovák nyelven
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű Word, Excel és számítástechnikai ismeretek
  • Terhelhetőség
  • B- kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása, táblázatok kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Hirdetések kezelése (szlovák oldalakon)
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi telephellyel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi jövedelem
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Szükséges nyelvtudás:

SZLOVÁK

Jelentkezz itt, küldd el önéletrajzod emailben vagy keress bennünket az alábbi telefonszámon, hogy minél hamarabb elkezdhessük a közös munkát! hr [kukac] royaltraktor [pont] hu +36 20 745 6796

Állás típusa: Teljes munkaidő

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال